Teslimat Şartları 


İş günlerinde, 12:00'a kadar vermiş olduğunuz Siparişleriniz, ödemesi tamamlandıktan sonra aynı gün tarafınıza kargolanmaktadır. 

 


Beklenmedik durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (hava şartları, adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

 


Teslimat adresi olarak "internet cafe", "kargo şirketlerinin şube adresleri" veya "herhangi bir halka açık alan" belirtilmiş ise güvenlik nedeniyle teslimat yapılmayacaktır.

 


İade Şartları 


Bir hata ya da sorun olduğunu düşündüğünüz durumlarda ya da ürünün size uyumlu olmadığı (Örn: ayakkabı numara sorunu) durumlarda iade hakkınızı 7 iş günü içerisinde kullanarak ürünü tarafımıza iade edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda kargo gönderi numarasını lütfen saklayınız.

 


 Herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 


İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, faturasıyla ve zarar görmemiş bir şekilde adresimize gönderebilirsiniz. İade edilen ürünü teslim aldığımızda, aynı gün, ödeme yaptığınız kredi kartına iade işlemini gerçekleştireceğiz.

 

 

İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir ve kredi kartı ile yapılan işlemlerde 2-3 iş günü içerisinde iade işlemi kartınıza yansımaktadır.