BalkonSefası kullanıcıların balkonsefasi.com.tr üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, hiçbir surette işbu websitesinin belirlemiş olduğu amaç ve kapsam dışında kullanmayacak,

izinsiz üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. 

 

 

Kullanıcı, balkonsefasi.com.tr ile paylaştığı bilgilerin, onayı dahilinde kendisine özel kampanyaların sunulabilmesi, 

satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksadıyla

kullanılmasına izin vermektedir.

 

 

Sitemizde yer almakta olan form içeriklerinde kullanıcıların kişisel bilgileri olarak; isim, soy isim, doğum tarihi, posta ve e-posta adresi, telefon numarası gibi bilgiler talep edilmekte olup, bu bilgiler gizli bilgi olarak anılacak ve saklanacaktır. BalkonSefası, kullanıcıların kişisel bilgilerini sadece kendi bünyesinde

profilleme, reklam, tanıtım, pazarlama ve iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecektir.  

 

 

balkonsefasi.com.tr, kişisel bilgileri gizli tutmayı ve yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini sisteme giriş yaparak istedikleri zaman güncelleyebilirler. 

 

 

Kullanıcılar diledikleri zaman info@balkonsefasi.com.tr adresine gönderecekleri e-posta ile üyeliklerinin iptalini talep edebilirler. Üyeliğin iptali ile kullanıcının sisteme kayıtlı olan tüm bilgileri silinecektir. Yukarıdaki Gizlilik koşulları, kullanıcıların gizlilik haklarını garanti altına almaktadır ve balkonsefasi.com.tr'yi ziyaret eden her kullanıcı, işbu Gizlilik hükümlerini peşinen kabul etmiş sayılacaktır.